Creating Glass Designs

Wodorozcieńczalne lakiery do malowania powierzchni szklanych

Nasza wiedza w zakresie receptur i technik dekoracji farb do szkła sięga 2006 roku, kiedy zaczęliśmy specjalizować się w farbach do wyrobów szklanych, dekoracyjnych przedmiotów szklanych i opakowań szklanych. Aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych Klientów, stale rozwijamy naszą linię produktów, konsekwentnie ją udoskonalając.

Obsługujemy szeroką gamę Klientów, od osób poszukujących niestandardowych zdobień np. na kieliszki kryształowe, po firmy wymagające masowych zamówień na opakowania na kosmetyki, lakiery do paznokci i inne opakowania szklane. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia trwałych, przyjaznych dla środowiska powłok na powierzchnie szklane o wyjątkowej odporności na zarysowania i chemikalia.

Lakier EkoGlass Paints

Jest to lakier jednoskładnikowy, wodorozcieńczalny. Tworzy powłoki o wysokim połysku, odporne na zarysowania oraz działanie czynników chemicznych. Niezwykle uniwersalny w zastosowaniu. Polecany do powlekania zarówno szkła użytkowego, jak i opakowań szklanych stosowanych w produkcji kosmetyków, perfum, lakierów do paznokci itc. Bardzo łatwo nanosi się na niego wszelakie zdobienia tj. sitodruk czy HS.

Karta stosowania lakieru EkoGlass: Karta-stosowania-lakieru-EkoGlass-04.2024.pdf

Lakier GlassPur

Lakier jednoskładnikowy, wodorozcieńczalny. Tworzy powłoki niezwykle odporne na zarysowania. Niezastąpiony w zdobieniu dużych elementów tj. wazony szklane czy szkło oświetleniowe. Nie polecany do zdobienia metodą HS oraz sitodruk.

Our Vision

To be the leading provider of environmentally friendly glass paint solutions that inspire creativity and bring lasting beauty to everyday glass items.

Our Mission

Our mission is to combine our passion for glass paint with extensive knowledge and experience to deliver innovative, customizable solutions that exceed our clients’ expectations.

Dołącz do Kolorowej Rodziny

Rozpocznij swoją kreatywną podróż z ColorGlass farby na szkło. Odkryj nieograniczone możliwości

Scroll to Top